Ürün Açıklaması
Product description
Good Performance NRV NMRV Series Worm Gearbox for Lawn Mower
| NRV | 030 | 040 | 050 | 063 | 075 | 090 | 110 | 130 | 150 |
| B | 20 | 23 | 30 | 40 | 50 | 50 | 60 | 80 | 80 |
| D1 | 9 j6 | 11 j6 | 14 j6 | 19 j6 | 24 j6 | 24 j6 | 28 j6 | 30 j6 | 35 j6 |
| G2 | 51 | 80 | 74 | 90 | 105 | 125 | 142 | 162 | 195 |
| G3 | 45 | 53 | 64 | 75 | 90 | 108 | 135 | 155 | 175 |
| I | 30 | 40 | 50 | 63 | 75 | 90 | 110 | 130 | 150 |
| b1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 |
| f1 | – | – | M6 | M6 | M8 | M8 | M10 | M10 | M12 |
| t1 | 10.2 | 12.5 | 16 | 21.5 | 27 | 27 | 31 | 33 | 38 |
| NRV-NMRV | 030-040 | 030-050 | 030-063 | 040-075 | 040-090 | 050-105 | 050-110 | 063-130 | 063-150 |
| B | 20 | 20 | 20 | 23 | 23 | 30 | 30 | 40 | 40 |
| D1 | 9 j5 | 9 j6 | 9 j6 | 11 j6 | 11 j6 | 14 j6 | 14 j6 | 19 j6 | 19 j6 |
| G2 | 51 | 51 | 51 | 60 | 00 | 74 | 74 | 90 | 90 |
| I | 10 | 20 | 33 | 35 | 50 | 60 | 60 | 67 | 87 |
| b1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| f1 | – | – | – | – | – | M6 | M6 | M6 | M6 |
| t1 | 10.2 | 10.2 | 10.2 | 12.5 | 12.5 | 16 | 16 | 21.5 | 21.5 |
NMRV571
Weight without motor:0.7kg
Input size: ( Pm, Dm, bm, tm )
NMRV030
Weight without motor:1.2kg
Input size: ( Pm, Dm, bm, tm )
| NMRV040 Çıktı | ||
| D H8 | b | t |
| 18 (19) | 6 (6) | 20.8 (21.8) |
| (..)Only on request Weight without motor:2.3kg Input size (Pm, Dm, bm, tm) | ||
NMRV110
Weight without motor: 35kg
Input size: (Pm, Dm, bm, tm)
NMRV130
Weight without motor: 48kg
Input size: (Pm, Dm, bm, tm)
NMRV150
Weight without motor: 87.8kg
Input size: (Pm, Dm, bm, tm)
Özellikler:
1) Alüminyum alaşımlı döküm dişli kutusu
2) Kompakt yapı, montaj alanından tasarruf sağlar.
3) Son derece doğru
4) CHINAMFG'yi ters yönde çalıştırır.
5) Yüksek aşırı yük kapasitesi
6) Titreşim ve gürültüyü azaltan istikrarlı iletim
Özellikler:
1. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı kare kasa. .
2. Yüksek verimlilik.
3. Küçük boyut, kompakt yapı ve hafiflik.
4. Süper hız oranı gereksinimlerini karşılayan, 2 adet tek kademeli sonsuz dişli hız düşürücünün kombinasyonu.
Teknik Veriler:
1. Giriş gücü: 0,06kW-15kW
2. Çıkış torku: 7,8-1195 N.m
3. Hız oranı: (5-100) 5, 7.5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 80, 100
4. IEC, NEMA, SERVO standartlarına uyarlayın.
Malzemeler:
1. RV25'ten RV105'e kadar: Alüminyum alaşımlı gövde.
2. RV110'dan RV150'ye: Dökme demir gövde.
3. Mühür: Zhejiang'dan CHINAMFG Mührü
4. Rulman: Ev yapımı rulman
Renk:
1. RAL5571
2. Mavi
3. Gümüş
Kalite kontrolü:
1. Kalite garantisi: 1 yıl
2. Kalite belgesi: ISO9001:2008
3. Her ürün paketlenmeden önce test edilmelidir.
Genel Teknik Veriler:
Beden numarası: 25, 30, 40, 50, 63, 75, 90, 110, 130, 150
Oran: 1/100 - 1/5000
Renk: mavi, gümüş, RAL5571 rengi
Malzeme: Gövde -dökme demir- HT200-250#/alüminyum sonsuz dişli -KK alaşımlı sonsuz dişli -20CrMnTi, karbürleme ve su verme işlemi uygulanmış, yüzey sertliği 58-62HRC; Mil -krom çelik-45#
Paketleme: İç paketleme: plastik poşet ve köpük kutu, dış paketleme: karton veya ahşap kasa, 1 set/poşet/karton veya müşterinin isteğine göre, rulman: ÇİN ÜRETİMİ ve Ev Yapımı rulman
Mühür: Zhejiang'dan CHINAMFG mührü.
Giriş gücü: 0,25 kW, 0,37 kW, 0,55 kW, 0,75 kW, 1,1 kW, 1,5 kW, 2,2 kW, 3,0 kW, 4,0 kW, 5,5 kW, 7,5 kW
Yağlayıcı: Sentetik ve Mineral
IEC flanşı: 56B5, 63B5, 71B5, 80B5, 90B5, 100B5, 112B5, 132B5
Çıkış şekli: CHINAMFG şaft, içi boş şaft Ağırlık: 0,7-87,8 kg Uygulama: Endüstriyel makinelerde: gıda, seramik, kimya, ambalaj, baskı, boyama, ağaç işleme, cam ve plastik
Garanti: 1 yıl
Recommend Products
Gear Reducers For Belt Conveyor
Speed Worm Gear Reducer
Hangzhou CHINAMFG Industry Co., Ltd., zincirler, dişliler, çarklar, dişli rafları, V kayış kasnakları, zamanlama kasnakları, V kayışları, kaplinler, işlenmiş parçalar ve benzeri ürünlerin tam yelpazesinin uzmanlaşmış bir tedarikçisidir.
CHINAMFG olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunma, ihtiyaçlarınızı anlama ve sipariş gereksinimlerini karşılama konusundaki üstün sorumluluk duygumuz sayesinde, dünya çapındaki alıcıların güvenini kazandık. Yabancı müşterilerle iş birliği konusunda değerli deneyimler biriktirdik ve ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Güney Amerika ve Asya pazarlarında iyi satış rakamlarına ulaştı. Ürünlerimiz modern bilgisayarlı makine ve ekipmanlarla üretilmektedir. Aynı zamanda, ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun olarak ve uluslararası ileri standart kriterlerine uyumlu şekilde üretilmektedir.
Bu alanda uzun yıllara dayanan deneyimimizle, rekabetçi fiyat, zamanında teslimat, hızlı yanıt, yerinde mühendislik desteği ve iyi satış sonrası hizmetler gibi avantajlarımızla bize güven duyacaksınız.
Ayrıca, tüm üretim süreçlerimiz ISO9001 standartlarına uygundur. Müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için standart dışı ürünler de tasarlayabilir ve üretebiliriz. Kalite ve güvenilirlik, bir şirketi ayakta tutan temellerdir. En iyi hizmetleri ve yüksek kaliteli ürünleri tüm samimiyetimizle sunacağız. Herhangi bir bilgiye veya örneğe ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, en kısa sürede size yanıt vereceğiz.
SSS:
S1: Siz bir ticaret şirketi misiniz yoksa üretici misiniz?
A: Biz bir fabrikayız.
S2: Teslimat ve gönderim süreniz ne kadar?
1. Numune teslim süreleri: genellikle 10 iş günü.
2. Üretim Süresi: Depozitonuzu aldıktan sonra 20-40 iş günü.
S3. Ödeme koşullarınız nelerdir?
A: 30% tutarında depozito ve 70% tutarında teslimat öncesi ödeme.
S4: Avantajlarınız nelerdir?
1. Üretici, en rekabetçi fiyat ve iyi kalite sunmaktadır.
2. Alanında uzman teknik mühendislerimiz size en iyi desteği sunar.
3. OEM mevcuttur.
4. Bol stok ve hızlı teslimat.
S5. Ürünü web sitemizde bulamazsanız, ne yapmalısınız?
Lütfen ürün resimleri ve çizimleriyle birlikte talebinizi e-posta veya diğer yollarla bize gönderin, biz de kontrol edelim.
| Output Speed: | 17.5-186.7 R/Min |
|---|---|
| Applicable Industries: | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops |
| Customized Support: | OEM, ODM |
| Özelleştirme: | Mevcut | Özelleştirilmiş Talep |
|---|
.shipping-cost-tm .tm-status-off{background: none;padding:0;color: #1470cc}
| Nakliye Ücreti: Birim başına tahmini nakliye ücreti. | Kargo ücreti ve tahmini teslim süresi hakkında bilgi. |
|---|
| Ödeme yöntemi: |
|
|---|---|
| İlk Ödeme Tam Ödeme |
| Para birimi: | US$ |
|---|
| İade ve geri ödemeler: | Ürünleri teslim aldıktan sonraki 30 güne kadar iade talebinde bulunabilirsiniz. |
|---|
Calculating Torque Requirements for an NMRV Gearbox
Calculating torque requirements for an NMRV gearbox involves several steps: Identify Input Torque, Calculate Output Torque, Consider Efficiency, and Add Safety Margin.
- Identify Input Torque: Determine the input torque required by the application, taking into account factors such as load, speed, and efficiency.
- Calculate Output Torque: Use the gear ratio of the NMRV gearbox to calculate the output torque needed to achieve the desired output speed.
- Consider Efficiency: Take into account the efficiency of the NMRV gearbox. The actual output torque will be influenced by the gearbox’s mechanical efficiency.
- Add Safety Margin: To ensure reliable performance and account for variations in operating conditions, it’s recommended to add a safety margin to the calculated torque requirements.
Formula to calculate output torque: Output Torque = Input Torque × Gear Ratio × Gearbox Efficiency
Keep in mind that torque requirements can vary based on the specific application and factors such as load type, duty cycle, and environmental conditions. Consulting with gearbox manufacturers or engineering experts can help ensure accurate torque calculations for your NMRV gearbox application.
NMRV Şanzımanının Ömrü
NMRV (sonsuz dişli) şanzımanlarının ömrü, üretim kalitesi, uygun bakım uygulamaları, çalışma koşulları ve kullanıldığı özel uygulama dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bununla birlikte, doğru şekilde tasarlanıp, üretilip ve bakımı yapıldığında, NMRV şanzımanları uzun ve güvenilir bir hizmet ömrüne sahip olabilir.
Dayanıklı malzemelerden üretilen, hassas bir şekilde işlenmiş ve özenle monte edilmiş yüksek kaliteli NMRV şanzımanlar genellikle daha uzun ömre sahiptir. Düzenli bakım, uygun yağlama, kontrol ve aşınma veya hasar belirtilerinin giderilmesi, şanzımanın çalışma ömrünü önemli ölçüde uzatabilir.
Şanzımanın kullanım ömrü, çalışma koşullarından da etkilenir. Yük, sıcaklık, hız ve çevre gibi faktörler, şanzıman bileşenlerinin aşınmasını ve yıpranmasını etkileyebilir.
NMRV şanzımanının optimum performans ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için üreticinin bakım aralıkları ve prosedürleri hakkındaki önerilerine uymak önemlidir. Bu yönergelere uyarak ve herhangi bir sorunu derhal gidererek, kullanıcılar NMRV şanzımanının uzun yıllar boyunca güvenilir hizmet vermesini bekleyebilirler.
NMRV Şanzıman Oranları
NMRV şanzımanları, farklı uygulamalara ve tork gereksinimlerine uygun çeşitli dişli oranlarında mevcuttur. Dişli oranı, şanzımanın giriş ve çıkış hızları arasındaki ilişkiyi belirler. Yaygın olarak bulunan oranlar şunlardır:
- 5:1: Bu oran, giriş hızına kıyasla daha düşük bir çıkış hızında daha yüksek çıkış torku sağlar.
- 7.5:1: Bu oran, tork ve hız arasında bir denge sağlar.
- 10:1: Bu oranla, tork çıkışı artarken çıkış hızı daha da azalır.
- 15:1: Bu oran, hızdan ödün verilerek daha yüksek tork çıkışı gerektiren uygulamalar için uygundur.
- 20:1: Bu oran, tork çıkışını en üst düzeye çıkarırken çıkış hızını önemli ölçüde azaltır.
- 25:1: Bu sayede, daha düşük çıkış hızında bile daha yüksek tork çıkışı sağlanır.
- 30:1: Bu oran, minimum çıkış hızında maksimum tork gerektiren uygulamalar için idealdir.
- 40:1 ve üzeri: Bu oranlar, çok yüksek tork gereksinimleri ve düşük çıkış hızı olan uygulamalarda kullanılır.
Dişli oranının seçimi, belirli uygulamaya, istenen çıkış hızına ve gerekli torka bağlıdır. Makinenizde optimum performans ve verimlilik sağlamak için doğru oranı seçmek önemlidir.
editor by CX 2023-12-07